Wyszedł z taksówki, uszkodził zaparkowany samochód, po czym odjechał. Rozpoznajesz go?

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem.

Do zdarzenia doszło 20 października 2018 roku na ul. Lechickiej 14 w Warszawie.

Policja poszukuje nieustalonej dotąd osoba, wzrostu około 180 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie blond, zarost w postaci brody, ubrany w sweter, spodnie jeansowe, buty sportowe.

Po wyjściu z TAXI podbiegła do zaparkowanego pojazdu i uszkodził jego przód poprzez kilkukrotne uderzenie nogą. Następnie wsiadła do TAXI i odjechała w kierunku PKP Rakowiec.

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 26 33 lub (22) 603 26 20.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.