„Patrzyła na swoje dzieciątko z takim ciepłem, a cały czas po policzkach spływały jej łzy” [LIST DO REDAKCJI]

Nie zwykłam przysłuchiwać się rozmowom telefonicznym, ale kiedy zobaczyłam tą dziewczynę z małym dzieckiem w wózku była taka pełna miłości, tak pięknie się do niego zwracała, patrzyła na swoje dzieciątko z takim ciepłem a cały czas po policzkach spływały jej łzy. Chcę ją znaleźć i spróbować jej pomóc bo po tym co usłyszałam zasługuje na to – pisze nasza Czytelniczka.

Fot. Pixabay

Mam nadzieję, że przeczyta to i zgłosi się do mnie, przynajmniej po to, aby porozmawiać… Dziewczyno z pociągu… Chcę żebyś wiedziała, że jesteś wspaniałą, pełną miłości i oddania kobietą, naprawdę bardzo Cię podziwiam po tym co szeptałaś do telefonu.

Chcę Ci powiedzieć że mężczyzna, któremu oddałaś swoje serce kiedyś zrozumie, że to co zrobiłaś tylko i wyłącznie dla niego i Waszej rodziny. Po tym jak opowiadałaś o tym co przeżywałaś podejmując tą decyzję, co Tobą kierowało i co działo się po tym mogę powiedzieć ze jako kobieta jestem z Ciebie dumna.

Wiem że chciałabym tak kogoś w życiu kochać i żeby mnie tak kochano żeby postawić wszystko na jedną kartę aby pomóc ukochanemu. Może on tego teraz nie rozumie że zrobiłaś to dla dobra jego może też nie wie tego co ja słyszałam ale według mnie powinien się dowiedzieć dlaczego podjęłaś taką decyzje i co to dla Ciebie oznaczało. Z doświadczenia powiem Ci ze mój ojciec też był alkoholikiem a moja mama jest z nim od ponad 40 lat i cały czas myślałam że ona też musi go kochać trwając przy nim tyle czasu ale słuchając Ciebie otworzyłam oczy. Moja matka jest z nim tyle czasu bo nie zna już innego życia i wtedy kobiety nie były w stanie walczyć tak o normalne funkcjonowanie swojego mężczyzny jak ty. Zresztą wtedy wszyscy pili i teraz zbieramy tego owoce.

Szczerze mówiąc przysłuchując się temu co mówiłaś o tym co przydarzyło Ci się w ubiegłym już na szczęście roku ciężko jest uwierzyć że tyle nieszczęścia może spaść na jedną osobę. Patrząc na Ciebie pomyślałam sobie na zewnątrz piękna, elegancka, inteligentna kobieta a patrząc w Twoje oczy zobaczyłam jeszcze siłę i odwagę którą masz w sobie i tą kruchość delikatnej istoty. Dla mnie jesteś bohaterką dla swoich dzieci też.

Pozdrawiam Cię,
KOBIETA KTÓRA SIEDZIAŁA NAPRZECIWKO.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c