Pedofil z Pragi zatrzymany! „Nieobyczajne zachowanie, okazywanie nieodpowiednich treści” [WIDEO]

Niedawno pisaliśmy o pedofilu, który krążył wokół szkół na Pradze. Policja informuje, że dotarła do mężczyzny, który zaczepiał dzieci, dopuszczał się nieobyczajnego zachowania, a w niektórych przypadkach okazywał treści nieodpowiednie dla nieletnich. Aktualnie trwają policyjne czynności, których celem jest dokładnie wyjaśnienie okoliczności wszystkich tych zdarzeń.

Do policjantów z komendy przy ulicy Grenadierów dotarły informacje na temat mężczyzny, który w ostatnim czasie pojawiał się w okolicach szkół na terenie dzielnicy i zaczepiał dzieci. Zdarzało się, że dopuszczał się nieobyczajnych wybryków albo też pokazywał nieodpowiednie treści w swoim telefonie.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci i to zarówno pionu kryminalnego, którzy podjęli operacyjne ustalenia i sprawdzenia, jak i prewencji, którzy z kolei objęli rejony szkół swoim szczególnym nadzorem. Bezpieczeństwo i dobro dzieci jest dla Policji niewątpliwie sprawą priorytetową.

Podjęta od razu praca operacyjna kryminalnych bardzo szybko przyniosła pożądane efekty. Dziś w godzinach porannych został zatrzymany 31-letni mężczyzna. Aktualnie trwają policyjne czynności, których celem jest dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności zaistniałych zdarzeń.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.