Pętla na… rondzie. Takie rzeczy tylko w Falenicy [WIDEO]

Leniwy szlaban w Falenicy staje się już na tyle sławny, by doczekać się swojego własnego fanpage’a. Na owej stronie gloryfikującej piękno stania w korkach przed szlabanem umieszczono ostatnio film prezentujący, jak przegubowy autobus blokuje ruch na rondzie z powodu zamkniętego szlabanu.

Dziś chcemy szczególnie uhonorować Zarząd Transportu Miejskiego za nowatorski pomysł wpuszczenia przegubowych 521 na dwa ronda z przejazdem. Wdzięczni kierowcy na pewno przygotują jakąś niespodziankę. Za trzymający w napięciu thriller dziękujemy Michałowi Rosołowi Rosłańcowi – autorowi. Jest tajemnica, jest suspens. Masz przyszłość jako filmowiec!

Posted by Leniwy szlaban w Falenicy on 17 luty 2016

O co chodzi? Dla nieznających przejazdu może być to absurd drogowy, ale dla mieszkańców Falenicy to codzienność. Szlaban drogowy, mający ochraniać przejazd kolejowy jest najprawdopodobniej źle zaprogramowany. Zamyka się na dobre kilkanaście minut przed przejazdem pociągu. Kierowcy tracą więc czas na stenie w kilometrowych korkach.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.