PGNiG ostrzega w liście: „pracownicy nie odwiedzają Klientów w ich domach”

PGNiG w listach do swoich klientów ostrzega przed nieuczciwymi osobami podającymi się za pracowników gazowni. Oszuści proponują podpisanie nowej umowy, w rzeczywistości jednak chodzi o wyłudzenie pieniędzy.

Fot. Pixabay / czytelnik

Fot. Pixabay / czytelnik

Czytelniczka Aneta, która przesłała nam pismo twierdzi, że sama padła ofiarą podobnego oszusta. Ten jednak przyszedł w asyście drugiego. Kiedy czytelniczka zaczęła czytać nową umowę, drugi poprosił o skorzystanie z łazienki. Pani Aneta wskazała mu gdzie jest toaleta. Po chwili mężczyzna wymknął się z łazienki i zaczął poruszać się samowolnie po mieszkaniu. Kiedy nasza czytelniczka zobaczyła, co się dzieje i zaczęła krzyczeć, oszuści uciekli z mieszkania.

Najgorsze jest to, że osoby takie posługują się najczęściej podrobionymi dokumentami czy plakietkami. Dlatego też PGNiG przypomina: „pracownicy PGNiG Obrót Detaliczny nie odwiedzają Klientów w ich domach w celu zawarcia umów sprzedaży paliwa gazowego”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c