Piaseczno: ktoś rozrzuca mięso nadziewane gwoździami! [ZDJĘCIA]

„Na polu przy ulicy energetycznej w Piasecznie na znalazłam kawałek mięsa z gwoździem. Na polu już ktoś umieścił ogłoszenie z ostrzeżeniem wiec udało mi się wcześniej zabezpieczyć swoje psiaki. Niestety nic więcej nie wiem bo jestem po urlopie i nie miałam okazji widzieć się z okolicznymi psiarzami. Na naszej lokalnej grupie znalazłam jeszcze takie ogłoszenie” – napisała do nas Pani Dorota Pietrusiewicz.

Jak się okazało jeden z psów już połknął taki kawałek. Pani Ola szła z psem na spacer. Wystarczyła chwila nieuwagi, by zwierzę zjadło kawałek mięsa w które ponadziewane były gwoździe. Na szczęście pies ma duży przełyk i udało się wywołać u niego wymioty, które uratowały mu życie.

„13 gwoździ wetkniętych w mięso porzucone w miejscu, dokąd ludzie chodzą z psami (dawne boisko przy ul. Energetycznej w Piasecznie). Tak, to Mikra. – pisała Pani Ola.

Później dopisała, że Mikra ma duży przełyk i wszystko zwymiotowała. „Mały pies nie miałby szans” – dodaje.

Uważajcie w tamtych rejonach. To realne zagrożenie!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c