Piasek zaszczepiony przeciw Covid-19. Burza w komentarzach

Andrzej Piaseczny przyjął szczepionkę przeciw Covid-19. Artysta sam o tym poinformował publikując zdjęcie z mediach społecznościowych. W komentarzach wybuchła burza.

Autorstwa Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73) – Andrzej Piaseczny „Piasek”, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=76547622

Część osób chwaliła artystę za dbanie o bezpieczeństwo, czego wyraz dawali chociażby w liczbie polubień postu. Inni jednak zwracali uwagę, że chyba jest jeszcze za wcześnie po ciężko przebytym zakażeniu Covid-19.

Zasady jednak się zmieniły. Piosenkarz przypomniał, że wymóg trzech miesięcy zniknął i teraz szczepić się mogą osoby, które przeszły zakażenie miesiąc wcześniej. – Póki co bardzo dobrze, uprzedzono mnie tylko, że po 12 godzinach ewentualnie być może trzeba będzie wziąć apap – dodał Andrzej Piaseczny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c