Pieszy wszedł przed autobus, ranna pasażerka. Policja szuka tego mężczyzny [ZDJĘCIA]

Policjanci z bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 27.03.2018r. na skrzyżowaniu ulicy Perzyńskiego z ulicą Broniewskiego. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat.

W dniu 27.03.2018 roku, ok. godz. 11.30, w Warszawie, na skrzyżowaniu ulicy Perzyńskiego z ulicą Broniewskiego, doszło do zdarzenia drogowego.

Kierujący autobusem został zmuszony do gwałtownego hamowania przed przejściem dla pieszych, na które wszedł pieszy, w następstwie czego pasażerka autobusu przewróciła się i doznała obrażeń ciała.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu szczegółów tego zdarzenia oraz rozpoznają mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie wypadku, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa V, osobiście na ulicy Żeromskiego 7, bądź telefonicznie dzwoniąc pod numer 22 603-12-28, 22 603-10-55, 112 lub 997. Sprawę prowadzi asp. Danuta Nawrocka

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected] lub [email protected] ksp.policja.gov.pl.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c