Pijany kierowca nie prowadził tego samochodu. To królowa śniegu

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 580. 58-latek nie odniósł obrażeń. Gdy policjanci dojechali na miejsce zdarzenia sprawdzili stan jego trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że miał 2,7 promila alkoholu w organizmie.

Fot. KSRG OSP Strzyżew

Kilka minut po północy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Strzyżew na drodze wojewódzkiej numer 580.

Według relacji świadka kierujący skodą zjechał do przydrożnego rowu. Na miejsce udali się policjanci z kampinoskiego posterunku. Tam zastali funkcjonariuszy straży pożarnej oraz świadka i mężczyznę, który już zdążył wyjść z samochodu.

Jak się okazało, 58-latek nie odniósł żadnych obrażeń. W rozmowie z policjantami wyjaśnił, że to nie on kierował pojazdem, tylko Królowa Śniegu. Funkcjonariusze sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Wczoraj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.