Pijany kierowca zabił dwie osoby w centrum Warszawy. Uciekł pieszo z miejsca wypadku

O 1.20 w nocy przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Hożej kierowca wjechał w przystanek zabijając dwie osoby. Z informacji policji wynika, że miał niemal dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Fot. Policja

Fot. Policja

„Zdarzenie miało miejsce o 1.20 w nocy na ul. Marszałkowskiej, na wysokości nr 81” – mówi nam Ewa Sitkiewicz z Komendy Stołecznej Policji – „Kierowca volvo śmiertelnie potrącił dwie osoby w wieku 33 i 47 lat. Lekarze pomimo reanimacji, stwierdzili zgon poszkodowanych. Kierowca pieszo oddalił się z miejsca wypadku, porzucając auto. Funkcjonariuszom udało się go ująć dopiero w jego mieszkaniu.” 

Jak dodała oficer prasowy, policja prowadzi obecnie czynności wyjaśniające. Zabezpieczony jest miejski monitoring oraz trwają oględziny miejsca zdarzenia wraz z prokuratorem. Mężczyzny nie udało się jeszcze przesłuchać. Nadal znajduje się pod wpływem alkoholu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c