Pijany obywatel Ukrainy wjechał na peron stacji PKP. Czeka go deportacja

6 nietrzeźwych kierowców zatrzymali w miniony weekend policjanci na drogach powiatu piaseczyńskiego. Jeden z nich 24-letni obywatel Ukrainy mając 1,5 promila alkoholu stracił panowanie nad seatem i z kolejowej skarpy wjechał wprost na peron stacji PKP Piaseczno.

Fot. KPP w Piasecznie

Tylko w miniony weekend policjanci na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie zatrzymali 6 nietrzeźwych kierowców.

Jednak ten niechlubny weekend na długo może zapamiętać 24-letni obywatel Ukrainy, który na prostym odcinku drogi w Piasecznie, stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie seatem i ogromną prędkością wypadł z drogi, stoczył się po nasypie kolejowym, po czym wjechał na zejścia peronu dworca kolejowego.

Badanie wykazało, że pojazd prowadził on mając 1,5 promila alkoholu. Został on zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Ponadto jak ustalili już policjanci prowadzący sprawę, mężczyzna na terenie naszego kraju przebywał nielegalnie.

Policjanci ponownie zwracają się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek. Prowadzenie pojazdów mechanicznych na terenie naszego kraju nawet z minimalną ilością alkoholu w organizmie jest zabronione.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.