Pijany Ukrainiec jechał ciężarówką całą szerokością drogi

Policjant z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy, wracając po służbie do domu, uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy. Zatrzymany 30-letni ob. Ukrainy, który miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Mężczyźnie oprócz utraty prawa jazdy i grzywny, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło kilka dni temu po 22.00. Policjant z wydziału kryminalnego komendy na Bielanach, wracając po służbie do domu, zauważył jadącego całą szerokością drogi kierowcę forda transita. Funkcjonariusz w miejscowości Laski, swoim pojazdem zablokował dalszą jazdę kierującemu ciężarówką. Od siedzącego za kierownicą mężczyzny poczuł woń alkoholu, dlatego zabrał mu kluczyki, a następnie powiadomił dyżurnego najbliższej jednostki Policji.

30-letni ob. Ukrainy został przekazany mundurowym z Łomianek, okazało się że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymanemu mężczyźnie oprócz utraty prawa jazdy, grozi grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.