Piotr Kaszubski grozi policji, że… opublikuje materiały o jej korupcji

Piotr Kaszubski, „najmłodszy polski milioner”, poszukiwany listem gończym chwali się, że piszą o nim zagraniczne media. Publikuje przy tym zrzut ekranu z serbskich i czeskich serwisów internetowych. Dodaje, że CNN i BBC chcą przeprowadzić z nim wywiad o „niesprawiedliwości w Polsce”. Grozi przy tym policji i twierdzi, że ma dowody na jej… korupcję.

Fot. Piotr Kaszubski, Facebook

Fot. Piotr Kaszubski, Facebook

„Dostaje wiadomości z linkami że serbskie / czeskie media się o mnie wypowiadają. Oprócz wszystkich polskich telewizji, zapraszają mnie na wywiady telewizja BBC oraz CNN abym wypowiedział się o niesprawiedliwości w Polsce. Nie wiem czemu, ale bardzo dużo niemieckich mediów pyta o rozmowy. Na ten moment, nie przyjmuję takich zaproszeń, bo wywiady w CNN/BBC miałby być emitowane międzynarodowo.” – pisze Kaszubski.

Pomimo listu gończego Piotr Kaszubski nie hamuje się przy tym w grożeniu organom ścigania:

„Nie chcę mówić o korupcji w Polskiej Policji – Czy te specjalne tropienie mnie to z obawy że coś powiem ? Spokojnie, Panowie Policjanci, jeszcze nic nie opublikowałem. Wszystko bezpiecznie czeka na zagranicznych cloudach, kto wie, może zapomnę hasła. Wolę zrobić tournée po zagranicznych mediach wypowiadając się jak przezwyciężyłem problemy i jak osiągnąłem sukces finansowy w Polsce. Jak przedstawia teoria gier Neumanna- Współpraca za współpracę, atak za atak. Dlatego świątecznie proszę, aby ktoś w końcu zareagował. Chcę w ciągu godziny stawić się na prokuraturze.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.