Piotr Machalica nie żyje. Przyjaciele ujawniają przyczynę śmierci

Piotr Machalica nie żyje. Wiadomość o śmierci aktora uderzyła nagle i wszystkimi wstrząsnęła. Każdy jedna zastanawia się, co się stało. Z wypowiedzi przyjaciół wynika, że znają oni przyczynę śmierci aktora.

By Sławek – Machalica Piotr 2, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3019656

Jeszcze niedawno 65-letni aktor był szczęśliwy z powodu ślubu ze swoją wybranką. Nim jeszcze wrześniowe emocje opadły dowiedzieliśmy się, że aktor przebywa w szpitalu. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Piotr Machalica nie żyje. Przyjaciele komentują tragiczne zdarzenie. Z ich wypowiedzi wynika, że aktor zmarł z powodu zakażenia koronawirusem.

COVID zaczął zdejmować z afisza sztuki, w których grałem z Wojtkiem Pszoniakiem, z Piotrkiem Machalicą. Aż boję się pomyśleć, co jeszcze nas może spotkać – powiedział Wojciech Malajkat w rozmowie z TVN24.

COVID jest bezlitosny. Wiele osób było bliskich odejścia, ja też, Piotrkowi się nie udało. Nie mogę tego zrozumieć. Jeżeli umiera ktoś, kto jest bliski bardzo wielu ludziom – był przez nas kochany, to to ma jakąś większą siłę – powiedział z kolei Artur Barciś na antenie TVN24.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c