Piramidy, Chrystus w Rio, Krzywa wieża w Pizie. Ponad 30 monumentów w biało-czerwonych barwach!

Statua Chrystusa Zbawiciela w Rio de Janeiro, piramidy egipskie i Krzywa Wieża w Pizie. Jak zdradza Szymon Szynkowski vel Sęk, wicepremier i sekretarz stanu w MSZ, 11 listopada na biało-czerwono zaświeci się 30 budynków na całym świecie.

Fot. Pixabay. Fotmontaż: Warszawa w Pigułce

Szymon Szynkowski vel Sęk, wicepremier i sekretarz stanu w MSZ, na antenie TVP zdradził, ze obchody odbywać się będą tak naprawdę na całym świecie.

Będą to rożnego rodzaju spektakle, reportaże, festiwale i wiele innych atrakcji, które już trwają, a punkt kulminacyjny osiągną 11 listopada.

„Mogę zdradzić, że 11 listopada między innymi figura Chrystusa w Rio de Janeiro będzie podświetlona na biało-czerwono, również Krzywa Wieża w Pizie, piramidy egipskie. Tych obiektów będzie ponad 30 na całym świecie. Burdż Chalifa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – jeden z najwyższych budynków na świecie” – dodaje wicepremier.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.