PITY-y, paski płac, faktury VAT, a nawet świadectwa ukończenia studiów porzucone na dzikim wysypisku

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, PITY-y, paski płac, faktury VAT – między innymi takie dokumenty wystawione na nazwiska kilkunastu różnych osób znalazł mieszkaniec Bielan w rejonie ul. Wólczyńskiej. Na miejsce wezwał straż miejską.

Fot. Straż Miejska

Niedzielny poranek, godz. 9:20. Strażnicy miejscy patrolujący Bielany otrzymali polecenie udania się w rejon ul. Wólczyńskiej, gdzie przy jednej z bocznych ścieżek miały znajdować się wyrzucone dokumenty zawierające dane osobowe. Informacja potwierdziła się – strażnicy zlokalizowali wysypisko odpadów komunalnych, na którym znajdowały się cztery worki niezanonimizowanych i niezniszczonych dokumentów zawierających dane osobowe kilkunastu różnych osób. Strażnicy zabezpieczyli znalezisko i wezwali policję, która teraz ustali, kto i dlaczego wyrzucił dokumenty z danymi osobowymi, na dodatek na „dzikim” wysypisku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c