PKS Polonus zaprasza czytelników Warszawy w Pigułce na premierowy pokaz Gwiezdnych Wojen [KONKURS]

Już od 18 grudnia autobusy PKS Polonus będą kursowały z Warszawy, przez Zakopane, aż do Tatralandii, czyli największego kompleksu narciarskiego w Niskich Tatrach. Z tej okazji, a także z okazji premiery Gwiezdnych Wojen PKS Polonus przygotował dla czytelników Warszawy w Pigułce szybki konkurs w którym wygrać można trzy podwójne wejściówki na premierowy pokaz.

Fot. Lucasfilm

Fot. Lucasfilm

Zanim wybierzesz się z PKS Polonus na Słowację, wyrusz w międzygalaktyczną podróż! Wygraj podwójne zaproszenie na premierowy seans „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”, który odbędzie się już 18 grudnia o godz. 18.00 w Nove Kino Wisła w Warszawie. Trzy podwójne wejściówki wygrają osoby, które wymyślą najciekawszą nazwę dla kursującego do Tatralandii autobusu. O odpowiedzi prosimy w komentarzach pod postem lub artykułem.

Odbiór biletów – w kinie (NoveKino Wisła), najpóźniej 30 min. przed seansem, który odbędzie się 18 grudnia o godz. 18.00. Rozwiązanie konkursu dziś o 22.00 🙂 Śpieszcie się!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.