Po pijanemu doprowadził do zderzenia czołowego. Ranne są trzy osoby

Policja zatrzymała 26-letniego kierowcę, który doprowadził do zderzenia czołowego z drugim pojazdem. W wyniku zdarzenia 3 osoby trafiły do szpitala. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

Fot. Wirtualny Nowy Dwór

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który wydarzył się 6 stycznia w Kazuniu Nowym gm. Czosnów.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 26-letni kierowca opla astry zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z 23-letnim kierowcą również opla astry. W wyniku wypadku 3 osoby trafiły do szpitala. Po przebadaniu kierowca miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Paweł G. został zatrzymany i trafił do celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zrzuty. Wcześniej mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa i stracił prawo jazdy. Wczoraj nowodworski sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. 26-latkowi grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z nowodworskiej komendy ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drogach oraz stosowanie się do hasła „JADĘ NIE PIJĘ!”. Pośpiech, roztargnienie oraz nieodpowiedzialność mogą doprowadzić do utraty zdrowia, a nawet życia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.