Po pijanemu wjechał w radiowóz na skrzyżowaniu ul. Królewskiej i Marszałkowskiej [ZDJĘCIA]

Ponad 2,5 promila alkoholu miał kierowca forda, który na skrzyżowaniu ul. Królewskiej i Marszałkowskiej uderzył w prawidłowo jadący radiowóz straży miejskiej. Kierowca został ujęty po pościgu przez strażników miejskich

fot. Straż Miejska

fot. Straż Miejska

fot. Straż Miejska

fot. Straż Miejska

Patrol straży miejskiej ok. godz. 3.40 jechał ul. Marszałkowską w stronę pl. Bankowego. W radiowóz uderzył jadący obok ford. Kierowca forda nie zatrzymał się. Strażnicy udali się za nim w pościg, jednocześnie powiadamiając o zdarzeniu służbę dyżurną. 34 letni kierowca forda został ujęty przez strażników miejskich na ul. Dzielnej. Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia, która zabrała do szpitala kierującego radiowozem funkcjonariusza straży miejskiej. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci przebadali trzeźwość kierowcy forda. Miał ponad 2,5 promila (1,22 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został przekazany do dyspozycji policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.