Po pretekstem udzielania pomocy obszukał kieszenie i zabrał portfel. Poznajecie tego mężczyznę?

Śródmiejscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie kradzież portfela z pieniędzmi, do którego doszło dniu 30 września 2017 roku około godz. 5:30 w pobliżu jednego z lokali w Warszawie przy ul. Parkingowej. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje wskazanego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Fot. KSP

Z ustaleń policjantów wynika, że poszukiwany przez nich mężczyzna wykorzystał niedyspozycję pokrzywdzonego, który kilka minut wcześniej opuścił jeden z lokali. Po pretekstem udzielania pomocy obszukał mu kieszenie i zabrał ze sobą jego portfel.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na których widać sylwetkę oraz twarz podejrzanego mężczyzny.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na jego temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu  w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 59 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

Copyright © 2016-2018 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.