Po wypadku kierowca uciekł! Został ujęty, siedzi skuty w radiowozie

Na ul. Grochowskiej doszło do poważnego wypadku. Samochód uderzył w wiatę przystankową, biletomat i barierki. Dwie osoby zostały poszkodowane, a kierowca jest zatrzymany.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 11.45 na ul. Grochowskiej, na wysokości Międzyborskiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena zderzył się z audi, a następnie uderzył w wiatę przystankową i biletomat oraz ściął barierki przystankowe. Kierowca uciekł, ale został ujęty przez policję w pobliżu ronda Wiatraczna. Nie wiadomo czy jest trzeźwy.

Konstrukcja uderzyła w tramwaj powodując znaczne uszkodzenia. Powybijane są szyby, na ulicy rozsypane jest szkło. Dwie osoby zostały ranne.

Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia, siedem załóg policji, Żandarmeria Wojskowa, Tramwaje Warszawskie i Nadzór Ruchu.

Ruch w kierunku ronda Wiatraczna jest całkowicie wyłączony. WTP informuje, że z powodu zablokowanego przejazdu na ul. Grochowskiej tramwaje linii 3, 6, 22, 24 oraz autobusy linii 125 zostały skierowane na trasy objazdowe:

  • linie 3, 6, 26 » GOCŁAWEK / WIATRACZNA: … – al. Zieleniecka – al. Waszyngtona – Wiatraczna – …
  • linia 22 » WIATRACZNA: most Poniatowskiego – al. Waszyngtona  – WIATRACZNA.
  • linia 125 » MIĘDZYLESIE: … – Grochowska – Międzyborska – al. Waszyngtona – Grochowska –

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c