Pobił i groził, ukrywał się prze policją. Zatrzymano go w autobusie miejskim

Mokotowscy kryminalni zatrzymali 36-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna został skazany na 1 rok i 8 miesięcy pozbawienia wolności za pobicie i groźby karalne, których się dopuścił dwa lata temu. Po ogłoszeniu wyroku miał się stawić w placówce penitencjarnej, ale zignorował sądowe postanowienia.

Fot. Warszawa w Pigułce

Po otrzymaniu listu gończego za 36-latkiem wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe kryminalni ustalili, że mężczyzna może przebywać w rejonie jednego z ursynowskich osiedli.

Około godziny 19:00 zauważyli, jak mężczyzna wsiada do autobusu miejskiego jadącego w kierunku Kłobuckiej. Kiedy autobus zatrzymał się na jednym z przystanków przy ul. Żwirki i Wigury, funkcjonariusze wsiedli do środka. Mężczyzna był bardzo zaskoczony, że dwaj pasażerowie okazują mu policyjne legitymacje.

Kryminalni wyjaśnili poszukiwanemu mężczyźnie, dlaczego go legitymują i okazali mu list gończy, na podstawie którego zatrzymali go. Na kolejnym przystanku przesiedli się do radiowozu i przewieźli zatrzymanego do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 20 miesięcy.

Źródło: asp. szt. Robert Koniuszy/to


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c