Pobili go do nieprzytomności, bo zwrócił im uwagę

Była godzina 23:00, gdy w ubiegłą niedzielę na ulicy Lema w Otwocku, 35-letni mieszkaniec zwrócił uwagę dwóm młodym chłopakom, na ich niewłaściwe zachowanie. Oprócz używania wulgarnego języka, rozbijali oni o jezdnię zgromadzony „arsenał” szklanych butelek.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

Po zwróconej im uwadze, mężczyźni rzucili się na niego z pięściami. Obalili go na ziemię i kopali, aż do utraty przez poszkodowanego przytomności. Z zebranych w tej sprawie materiałów policjanci ustalili, że natychmiast po zdarzeniu, dwaj młodzi mężczyźni wsiedli na czarny skuter i odjechali.

W wyniku prowadzonych działań operacyjnych, a także zabezpieczonych na miejscu zdarzenia śladach, otwoccy dzielnicowi dziś rano zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. 25 i 18-letni mieszkańcy Otwocka zostali osadzeni w policyjnej celi. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.