Pobili go, pocięli nożem. „Przeraźliwy krzyk”

Było przed godziną 2.00 w nocy, gdy policjanci pełniący służbę dyżurną w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie otrzymali informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Broniewskiego słychać było przeraźliwy krzyk.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Natychmiast podjęto decyzję o wysłaniu w ten rejon miasta policjantów z referatu patrolowo- interwencyjnego. Jeszcze w trakcie dojazdu funkcjonariusze zauważyli na ulicy, nieopodal wskazanego adresu dwóch mężczyzn biegnących w zakrwawionych ubraniach.

Podjęto decyzję o ich natychmiastowym zatrzymaniu, mundurowi weszli również do wskazanego mieszkania, gdzie zastali leżącego na podłodze mężczyznę z licznymi śladami pobicia oraz z ranami ciętymi niemal na całym ciele.

Policjanci natychmiast wezwali na miejsce załogę pogotowia ratunkowego, która zabrała poszkodowanego 49-latka do szpitala. Mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli między innymi nóż kuchenny, którym najprawdopodobniej posłużyli się sprawcy tego przestępstwa.

Zatrzymani 28 i 39- letni mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. W trakcie zatrzymania obaj byli pod wpływem alkoholu. Ich sprawą zajmą się teraz policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego. Ostateczna kwalifikacja prawna zostanie podjęta przez śledczych, po zapoznaniu sie przez nich z zebranym materiałem dowodowym.

Fot. KSP

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c