Pobili ojca i jego dziecko. Rozpoznajesz ich?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące pobicia ojca i jego dziecka. Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu.

Fot. KSP

Fot. KSP

Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciu mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące pobicia. Do przestępstwa doszło 17 kwietnia tego roku około godziny 19:00 na ulicy Anielewicza. Nieznani dotąd sprawcy zaatakowali mężczyznę i jego syna, pobili ich i zabrali klubowe szaliki.

Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Informacje w tej sprawie można przekazać osobiście lub dzwoniąc na numer 22/ 603 91 41, 22/ 603 91 58, 515 199 450, 698 017 961 albo w formie elektronicznej pisząc na adres [email protected]

Fot. KSP

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c