Pobito przypadkowego przechodnia – znasz tych mężczyzn?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące pobicia przypadkowej osoby. Do ataku doszło na skrzyżowaniu ulic Polnej i Waryńskiego. Wizerunek mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Fot. Policja

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia przypadkowego przechodnia. Do zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Polnej i Waryńskiego 2 października tego roku.

Wizerunek mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 13, 22/603 91 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c