Poczekał aż będzie sama, wyjął nóż i ją okradł. Policja poszukuje tego mężczyzny!

Policjanci z Mokotowa prowadzą dochodzenie w sprawie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia na 18-letniej kobiecie. Publikują wizerunek podejrzanego o to przestępstwo mężczyzny.

W nocy z 24 na 25 maja 2019 r. około godziny 4:00 na ul. Czerniakowskiej 42 poszukiwany przez funkcjonariuszy podejrzany groził kobiecie przedmiotem przypominającym nóż, a następnie zabrał jej torebkę.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przestępstwa dopuścił się mężczyzna posiadający wschodnią urodę i mówiący ze wschodnim akcentem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najpierw obserwował kobietę. Kiedy upewnił się, że jest z nią sam na chodniku, podszedł i wyciągnął przedmiot przypominający wyglądem nóż, a następnie zażądał wydania torebki z zawartością. Kiedy kobieta zaproponowała, że odda mu tylko portfel, ale mężczyzna, grożąc jej, ponowił swoje żądanie. Po zabraniu jej rzeczy oddalił się.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numer tel. 22 603 92 50 (czynny całą dobę), kom. 517 235 248 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c