Pod Warszawą powstanie jedna z największych galerii handlowych w Polsce
Do tej pory największym centrum handlowym w Polsce była Arkadia. Powierzchnia handlowa tego obiektu wynosi 110 tys. m kw. Niedługo dorównać jej ma Centrum Handlowe w Jankach. Cromwell Property Group zapowiedziało rozbudowę.

Inwestor i jednocześnie obecny właściciel chce dobudować 21 tys. m kw. powierzchni tak, aby powierzchnia handlowa przekroczyła 100 tys. m kw., a więc była zbliżona do największej galerii handlowej, Arkadii. Rozbudowa, którą zajmie się Strabag ma kosztować 65 mln zł i zakończyć się w 2019 roku. Podobno znaczna część powierzchni ma już nowych najemców.
CH Janki jest jednym z pierwszych centrów handlowych w Polsce. Powstało w 1999 roku.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.