Podali się za serwisantów, okradli mieszkanie. Szuka ich policja

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Mężczyźni podając się za serwisantów pod pretekstem usunięcia usterki weszli do mieszkania pokrzywdzonej i wynieśli z niego gotówkę oraz inne przedmioty.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ulicy Marszałkowskiej 140. Nieznani dotąd sprawcy podając się za pracowników serwisu pod pretekstem sprawdzenia instalacji tv weszli do mieszkania pokrzywdzonej i wykorzystując jej nieuwagę skradli z niego portfel z 1200 złotych, karty kredytowe oraz dokumenty.

Każdy, kto rozpoznaje osoby widoczne na publikowanych portretach pamięciowych proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na nr. sprawy KRP- PM-1818/16 można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 83 92, 22/ 603 61 53, 22/ 603 67 34 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c