Podaruj wakacje dzieciom z domów dziecka. Przyjdź i baw się na pikniku!

Dom Dziecka nr 9 organizuje zbiórkę funduszy na wakacje dla dzieci. Przyjdźcie na piknik na ul. Korotyńskiego i wspomóżcie podopiecznych!

Fot. Sebastian Makieła

Fot. Sebastian Makieła

„Zapraszam wszystkich serdecznie w imieniu dzieci, swoim, wychowawców i wszystkich osób związanych tą zacną inicjatywą Wpadajcie wesprzeć i dobrze się bawić Koniecznie odwiedźcie też nasze stoisko z pysznymi goframi! Wszystkie zarobione pieniążki, przekażemy na wakacje wychowanków domu dziecka, tak więc, przybywajcie, kupujcie, zjadajcie, pomagajcie” – pisze Sebastian Makieła, wolontariusz akcji.

Zapytaliśmy czy piknik rodzinny w jakimś stopniu nie urazi dzieci. Jak się dowiedzieliśmy to nie pierwsza tego typu impreza:

„Dzieci doskonale wiedzą w jakim celu jest ten piknik, pomagają w organizacji, występują, korzystają z atrakcji które wiele osób tak jak i ja przygotowuje by wesprzeć ich i zebrać pieniądze na wakacje”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c