Podejrzane zawiniątka na Ząbkowskiej

Pięciu obywateli Rosji zostało zatrzymanych na Ząbkowskiej. Jeden z nich chciał pozbyć się podejrzanego zawiniątka.

By Kescior - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3823914

By Kescior – Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3823914

W czwartek 19 maja około 19.30 strażnicy z VI Oddziału Terenowego zostali wysłani na Ząbkowską, gdzie, jak przekazał im dyżurny, grupa młodych ludzi dziwnie się zachowywała.

Na miejscu patrol zastał pięciu mężczyzn. Gdy jeden z nich zauważył strażników pobiegł w róg podwórka, gdzie wyrzucił trzymane w ręku zawiniątko. Gdy jeden z patrolujących legitymował pozostałą czwórkę, drugi sprawdzał, czego chciał się pozbyć 21-letni Rosjanin. W niewielkiej paczuszce znajdowały się dwie torebki – srebrna i przezroczysta –  z zielonym suszem, szklana fifka i zapalniczka. Znalezisko zabezpieczono i razem z Zelimkhanem K. przekazano wezwanej na miejsce policji.

Podczas interwencji dwójka z pozostałych Rosjan źle się poczuła i zaczęła wymiotować – przybyła na miejsce załoga pogotowia udzieliła im pomocy, nie wymagali dalszej hospitalizacji.

Dalsze czynności prowadzi KRP VI przy Jagiellońskiej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c