Podejrzany o zabicie psa już w rękach policji! Został zatrzymany kilka minut temu! Dzięki organizacji z Warszawy!

Dziś o godzinie 21.00 Rafał B. podejrzewany o zabicie psa został zatrzymany przez policję. Stało się to po rozmowie sprawcy z przedstawicielem „Pogotowia dla Zwierząt”. Nasza redakcja rozmawiała z inspektorem, który nakłonił mężczyznę do kontaktu z funkcjonariuszami. Po rozmowie z przedstawicielem PDZ, Rafał B. sam poprosił, by zadzwonić  po policję.

Fot. Pogotowie dla zwierząt

„Rafał B. ukrywał się w domu, udało się nam z nim porozmawiać, gdzie wyjaśnił cały przebieg zdarzenia oraz mniej więcej jego datę. Było to kilka dni temu. Rozmowa trwała około 10 minut.

Po zakończeniu tej rozmowy zakomunikowaliśmy sprawcy, iż musimy wezwać policję, aby go zatrzymała za dokonanie przestępstwa. Tak też się stało. Zawiadomiliśmy policję o tym, iż poszukiwany przez policję mężczyzna przebywa w domu. Po chwili podjechał radiowóz i dokonał zatrzymania chłopaka. Założono mu kajdanki i wyprowadzono. Został on przewieziony do Policyjnej Izby Zatrzymań w Oleśnicy.

Jutro od rana ma zostać przesłuchany przez policję i prokuratora. Będziemy uczestniczyć jako pokrzywdzony w tych przesłuchaniach. Teraz ustalamy gdzie dokładanie doszło do przestępstwa i czy tam pozostał jeszcze pies. O nowych szczegółach sprawy poinformujemy jutro.

Na fotografii moment wyjazdu Rafała B. w radiowozie po zatrzymaniu go przez funkcjonariuszy policji.” – mówi Pogotowie dla zwierząt. 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c