Podglądał i nagrywał kobietę, kiedy była w przymierzalni

Zatrzymany przez bemowskich policjantów trafił prosto do policyjnej celi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nagrywał kobietę telefonem komórkowym, kiedy ta była w przymierzalni. Kobieta widząc co się dzieje zaalarmowała pracownika ochrony i Policję. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Shutterstock

Około 19 policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie o tym, że jakiś mężczyzna podglądał kobietę, kiedy ta była w przymierzalni.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna będą w przymierzalni obok, nagrywał kobietę telefonem komórkowym, która w tym czasie przymierzała odzież.

Po chwili zauważyła co się dzieje i wezwała pracownika ochrony oraz policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka, który trafił do policyjnej celi.

Sprawą zajęli się dochodzeniowcy. Zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut bezprawnego uzyskania informacji, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c