Podglądał i nagrywał kobiety w przebieralniach na basenie

27-latek próbujący nagrać sportową kamerką, przebierającą się w basenowej szatni kobietę, nie spodziewał się, że sprawy nabiorą inny obrót. 28-latka, która zorientowała się, że jest nagrywana z ukrycia, w trakcie zmiany garderoby, zaalarmowała personel ośrodka.

Fot. Pixabay

Kilka minut po 20:00 pokrzywdzona, po zakończonych zajęciach na basenie, poszła do szatni. Nie spodziewała się, że ktoś będzie ją nagrywał podczas przebierania. Gdy zauważyła kamerkę w dolnej części pomieszczenia, podniosła krzyk. Na miejscu natychmiast pojawił się personel ośrodka oraz ratownicy.

Ujęty 27-latek został przekazany mokotowskim policjantom. Ci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Kamerka będąca dowodem w sprawie trafiła do depozytu.

Kamil. N. spędził noc w policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzut utrwalania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa, ale nie potrafił wyjaśnić swojego postępowania. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.