Podróbki w jednym z lumpeksów znanej sieci? Internauci chcą zgłosić sprawę na policję

Na fanpage’u jednego ze sklepów z odzieżą używaną pojawiły się zdjęcia produktów, które będą sprzedawane w następnym tygodniu. Zdaniem użytkowników, którzy skomentowali post, część asortymentu była podrabiana i nie figurowała nawet na stronie producenta odzieży. Część klientów ma zamiar zgłosić sprawę na policję.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

Przed sklepami tej sieci zawsze ustawiały się długie kolejki. Na otwarciu zawsze jest tłok, a klienci przebierają w naprawdę imponującej liczbie ubrań. Część asortymentu jest nawet nowa – ma klips i niezdjętą metkę. Wszystko oczywiście na wagę, a im bliżej do weekendu tym mniejsza cena.

Sprawa jest o tyle dziwniejsza, że nigdy wcześniej sytuacja taka nie wystąpiła. Tym razem jednak użytkownicy zauważyli, że część pokazywanego asortymentu nie widnieje na stronie producenta. Sklep na razie nie komentuje sprawy. Jeżeli jednak komentujący spełnią to o czym piszą niedługo na otwarciu może pojawić się policja.

Fot. Facebook


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.