Podróżowałeś tym pociągiem? Szuka Cię Sanepid! Pasażer roznosił koronawirusa!

Sanepid szuka wszystkich pasażerów pociągu InterCity „Oleńka” relacji Warszawa Śródmieście-Częstochowa Stradom, który 21 listopada odjechał o godzinie 20:19. Pasażer zakażony koronawirusem podróżował tym pociągiem. Osoby, które z nim podróżowały mogą być chore.

Fot. Shutterstock

Osoba zakażona najpierw podróżowała z Warszawy Centralnej pociągiem zajmując miejsce pomiędzy wagonem 7 i 8, a następnie wysiadła na stacji w Częstochowie.

Pasażer okazał się być zakażony koronawirusem. Osoby, które z nim podróżowały mogą nie być świadome, że są zarażone właśnie tym patogenem i podlegać powinny izolacji.

„Pociąg odjeżdżał z Warszawy Centralnej o godzinie 20:19. Osoba zakażona opuściła pociąg na stacji w Częstochowie. Wszyscy pasażerowie, którzy mogli mieć kontakt z osobą zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 proszeni są o kontakt z infolinią pod numerem 22 25 00 115” – pisze częstochowski Sanepid.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c