Pogotowie na stacji Warszawa Śródmieście. Utrudnienia w kursowaniu SKM

Na stację Warszawa Śródmieście wezwano pogotowie ratunkowe. Na razie nie wiadomo, co dokładnie się stało. Policji jednak nie ma miejscu, nie chodzi więc o nic, co może mieć podłoże przestępcze.

Fot. Warszawa w Pigułce

Dyżurny ruchu informuje, że z powodu interwencji Pogotowia Ratunkowego do jednego z Pasażerów na przystanku Warszawa Śródmieście, pociąg SKM:

– linii S1 nr 99531 ze stacji Warszawa Zachodnia (odjazd o godz. 11:21) do stacji Otwock jest opóźniony o około 30 minut,
– linii S1 nr 99533 ze stacji Warszawa Zachodnia (odjazd o godz. 11:51) do stacji Otwock pojedzie przez dalekobieżną linię średnicową i stację Warszawa Centralna z pominięciem przystanków Ochota, Śródmieście, Powiśle i Stadion,
– linii S2 nr 99822/3 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 11:39) do stacji Sulejówek Miłosna pojedzie przez dalekobieżną linię średnicową i stację Warszawa Centralna, z pominięciem przystanków Ochota, Śródmieście, Powiśle i Stadion.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.