Pogrom przy Łazienkowskiej. Legia pokonała Piasta 4:0.

Legioniści pokazali klasę! Po pięknym meczu warszawska drużyna rozgromiła gliwiczan 4:0 (2:0). Ten mecz był dla Legii kluczowy. Do końca rozgrywek pozostały jeszcze tylko dwie kolejki.

Legia już w pierwszej połowie górowała nad przeciwnikiem. Pierwszy gol był wykorzystaną okazją stałego fragmentu gry, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę strzelił Igor Lewczuk. Tuż przed gwizdkiem oznajmiającym koniec pierwszej połowy, ostatnią akcją był strzał Guilherme, który pozbawił Piasta złudzeń.

Drugą połowę agrysywnie zaczął Piast, jednak zbyt dalekie brniecie na stronę przeciwnika szybko się zemściło. Legia szybkokontratakowała. W 54 minucie, po dośrodowaniu Michała Kucharczyka Hamalainen strzelił gola. Mecz zamknął Nikolić w 69. minucie po rzucie karnym.

Legioniści znajdują się obecnie na szczycie tabeli z przewagą trzech punktów nad najgroźniejszym rywalem – Piastem Gliwice. Teraz stołeczną drużynę czeka już tylko pojedynek z Lechią na wyjeździe w Gdańsku i z Pogonią Szczecin u siebie.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa