Pokonanie skrzyżowania z wózkiem? 10 minut [WIDEO]

Skrzyżowanie Wołoskiej, Wilanowskiej, Rzymowskiego i Marynarskiej. Mam do pokonania odległość 20 metrów, a zajmuje mi to… ponad 10 minut… ABSURD w środku miasta! – pisze młoda mama na fanpage’u Dzień Dobry Mokotów.

Ile zajmuje przejście na drugą stronę ulicy?

Skrzyżowanie Wołoskiej, Wilanowskiej, Rzymowskiego i Marynarskiej. Mam do pokonania odległość 20 metrów, a zajmuje mi to… ponad 10 minut… ABSURD w środku miasta!Edit: Ogólnie – może i można było tu pokombinować, pojechać inną windą, dojść do następnej ulicy itp. Chodziło mi jednak o pokazanie, jak idiotycznym pomysłem było skierowanie w tym miejscu ruchu pieszego na kładki. W Pipidówku Dolnym nad autostradą kładka może miałaby rację bytu, ale w centrum miasta – NIE. Dowodem na to jest dzikie przejście, które widać pod koniec mojego filmiku. Czy musi tam dojść do jakiegoś wypadku, żeby inżynierowie ruchu sobie to uświadomili i zorganizowali w tym miejscu zebrę? Przecież i tak samochody stoją tam na czerwonym…Mordor Na Domaniewskiej, Galeria Mokotów

Opublikowany przez Dzień Dobry Mokotów na 11 marca 2016

„Ogólnie – może i można było tu pokombinować, pojechać inną windą, dojść do następnej ulicy itp. Chodziło mi jednak o pokazanie, jak idiotycznym pomysłem było skierowanie w tym miejscu ruchu pieszego na kładki. W Pipidówku Dolnym nad autostradą kładka może miałaby rację bytu, ale w centrum miasta – NIE. Dowodem na to jest dzikie przejście, które widać pod koniec mojego filmiku. Czy musi tam dojść do jakiegoś wypadku, żeby inżynierowie ruchu sobie to uświadomili i zorganizowali w tym miejscu zebrę? Przecież i tak samochody stoją tam na czerwonym…”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c