Polacy oszaleli na punkcie loterii paragonowej. Zarejestrowano już ponad 100 tys. transakcji!

Pamiętacie szał jaki towarzyszył wprowadzeniu Paszportów Polsatu? To było coś! Teraz jednak, nadchodzi inna, ogólnopolska loteria organizowana w dodatku przez… Ministerstwo Finansów. Polacy oszaleli na jej punkcie!

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Ministerstwo Finansów na swoim twitterze podało, że tylko w pierwszej dobie zarejestrowano już 25 000 paragonów. 2 października było ich już 100 000. Warszawa, jako najbardziej zaludnione miasto w Polsce, zarejestrowała też zapewne największą liczbę paragonów.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i  paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl. Do wygrania są Samochody Opel Insignia i Astra oraz nowoczesne laptopy i ipady. Loteria jest częścią najnowszej akcji edukacyjnej Ministerstwa Finansów, która zachęca Polaków do wydawania i brania paragonów fiskalnych oraz ma im uświadomić, jak dużą rolę pełnią w uczciwym obrocie gospodarczym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.