Policja i CBŚP w pogotowiu. Zlot motocyklistów z Hells Angels pod Warszawą

Od dziś do 5 czerwca w Ryni nad Zalewem Zegrzyńskim będzie odbywał się światowy zlot motocyklistów z Hells Angeles. Impreza nazywa się World Run. Przyjedzie na nią około tysiąca motocyklistów. Opis, który dostaliśmy na naszą skrzynkę kontaktową wygląda niepokojąco. 

hellsangels2

Fot. Facebook

Rozmawialiśmy na ten temat z Biurem Prasowym Komendy Stołecznej Policji:

Z zlocie uczestniczą osoby z wielu krajów. Prowadzona jest stała intensywna współpraca z naszymi partnerami zza granicy. Współpracujemy już od kilku miesięcy, bazujemy na bogatych doświadczeniach i rozwiązaniach, jakie zachodnia policja stosowała w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Prowadzone są czynności prewencyjne, kontrole uczestników. Kontrole te odbywają się na rożnym etapie – współpracują Komenda Głowna Policji,  CBŚP i komendy wojewódzkie policji znajdujące się na terenach, przez które uczestnicy przejeżdżają. Nnajważniejsze dla nas jest szeroko pojęte bezpieczeństwo, uczestników i okolicznych mieszkańców” – powiedziała w rozmowie z Warszaw w Pigułce  podkomisarz Iwona Jurkiewicz


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c