Policja podaje dane o liczbie manifestantów. Różnią się od danych Ratusza

Policja, tak, jak Ratusz, za pomocą kanałów społecznościowych podała informacje o liczbie manifestantów. Tak, jak i za poprzednim razem, tak i teraz różnią się od danych Ratusza.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

„Manifestacja na Krakowskimi Przedmieściu przebiega spokojnie. Nie odnotowano incydentów. W kulminacyjnym momencie uczestniczyło 14 tys. osób” – poinformowała stołeczna policja.

Obecnie cała manifestacja przeniosła się już praktycznie w całości pod Sejm. Otwarto większość z zamkniętych ulic. Utrudnienia występują jeszcze w al. Jerozolimskich w miejscu w którym przechodzą manifestujący spod Pałacu Prezydenckiego.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl