Policja pokazuje zdjęcia z tragicznego zderzenia tramwajów [ZDJĘCIA][WIDEO]

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który miał miejsce dzisiaj na skrzyżowaniu ulicy Prostej z Karolkową. Doszło tam do zderzenia dwóch tramwajów. W jego wyniku obrażenia odniosło 11 osób, a przez pewien czas w tym miejscu występowały utrudnienia w ruchu tramwajowym i kołowym.

Źródło: KSP

Policjanci ze stołecznej „drogówki” kilka minut przed 08:00 zostali wezwani na skrzyżowanie ulicy Prostej z ulicą Karolkową. Doszło tam do zderzenia dwóch tramwajów. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze tramwaj linii 11 najechał na tył 10-tki. Policjanci wspólnie z załogami pogotowia udzielali pomocy pasażerom, którzy odnieśli obrażenia. Do warszawskich szpitali trafiło 11 osób.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie pod nadzorem prokuratora wykonywali tam czynności. Do obsługi zdarzenia wykorzystany został między innymi specjalistyczny sprzęt. Pozwolił on znacząco skrócić czas wykonywania czynności przez Policjantów. W związku z tym wypadkiem czasowo został wstrzymany ruch tramwajowy. Funkcjonariusze podjęli ręczną regulację ruchem, ponieważ przez jakichś czas w rejonie tego skrzyżowania występowały również utrudnienia w ruchu kołowym.

Policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia w trakcie prowadzonego postępowania.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c