Policja poszukuje zaginionego Damiana Bojarskiego

Wydział kryminalny z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku prowadzi poszukiwania za zaginionym 28-letnim Bojarskim Damianem Dariuszem. Mężczyzna w dniu 22 czerwca br. odebrał z warsztatu naprawczego w Kołbieli samochód, granatowego nissana qasqai i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

image

Policjanci z Otwocka prowadzą poszukiwania za zaginionym 28-letnim mieszkańcem miejscowości Stara Wieś Druga, gm. Kołbiel. Z zebranych informacji wynika, że Bojarski Damian Dariusz w dniu 22 czerwca br. około godziny 15.30 odebrał z jednego z warsztatów w Kołbieli granatowego nissana qasqai po naprawie.

Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Bojarski Damian Dariusz urodził się 11 marca 1987 r., ma 186 cm wzrostu, waga około 87 kg, jest średniej budowy ciała, włosy krótkie – ciemny blond, oczy niebieskie, twarz owalna.

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w krótkie ciemne spodenki, koszulkę sportową koloru niebieskiego z biała stójką, białe skarpety, buty sportowe – białe.

Dotychczas prowadzone działania poszukiwawcze nie doprowadziły do jego odnalezienia. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Bojarskiego Damiana Dariusza są proszone o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku, pod numerem tel. 22 60 41 213 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.