Policja publikuje nagranie z zatrzymania Gruzina wraz z wizerunkiem mordercy

Policja na Ukrainie dokonała zatrzymania poszukiwanego o morderstwo Gruzina. Mężczyzna został powalony i skuty kajdankami. Nie stawiał oporu, był całkowicie zaskoczony. Oto nagranie z zatrzymania.

W zatrzymaniu i namierzeniu Gruzina brali udział również funkcjonariusze z Biura Kryminalnego oddelegowani z Komendy Głównej w Warszawie oraz funkcjonariusze z Łodzi przy pomocy oficera łącznikowego.

Morderstwo Pauliny Dynkowskiej miało miejsce 19 października. Według ustaleń prokuratury do wstrząsającej zbrodni doszło w kamienicy przy ul. Żeromskiego. Dziewczynie zadano trzy ciosy nożem w szyję. Ciało zostało owinięte w torbę i przewiezione do lasku w okolicach Stawów Jana.

W sprawie zarzuty postawiono już trzem osobom: 44-letniej Białorusince oraz dwóm Gruzinom w wieku 38 i 41-lat. Wszyscy odpowiedzą za to, że nie powiadomili służb o morderstwie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c