Policja publikuje zdjęcia oskarżonego o morderstwo i opisuje sprawę

Na trzy miesiące sąd tymczasowo aresztował 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo oraz narażenie na utratę życia i zdrowia miesięcznego dziecka. Do tragedii doszło kilka dni temu na terenie powiatu legionowskiego.

Fot. KPP w Legionowie

W ubiegły piątek po godzinie 19-tej dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w jedynym z mieszkań w Jabłonnie prawdopodobnie doszło do śmierci kobiety.

Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres. Na miejscu zastali osoby zgłaszające oraz pogotowie ratunkowe, które stwierdziło zgon kobiety. W mieszkaniu znajdowało się również miesięczne dziecko, które po przebadaniu przez lekarza trafiło pod opiekę rodziny.

Mundurowi pod nadzorem legionowskiej prokuratury natychmiast przystąpili do ustalania świadków tego zdarzenia i okoliczności, w jakich do niego doszło.

Nad sprawą intensywnie pracowali funkcjonariusze z kilku wydziałów. Policjanci zabezpieczali ślady, przesłuchiwali świadków oraz analizowali zebrany materiał dowodowy. Policjanci nie zapomnieli nawet o najmniejszym szczególe. Ciężka praca dochodzeniowa i operacyjna przyniosła oczekiwane rezultaty. W nocy z soboty na niedzielę policjanci zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 33-letni partner zamordowanej kobiety.

Mężczyzna w prokuraturze usłyszał zarzut zabójstwa oraz narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia. Na wniosek Policji i prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanego areszt na okres 3 miesięcy.

Za popełnione przestępstwa 33-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.