Policja szuka świadków tragicznego wypadku. Kierowca po narkotykach uderzył w fiata na czerwonym świetle. Nie żyje 58-latek

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 8 marca w nocy około godziny 1:20 w rejonie Doliny Służewieckiej, w którym brały udział dwa samochodu osobowe. 

W skutek zderzenia się samochodów, 58-letni kierowca fiata punto poniósł śmierć na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów ze stołecznej drogówki wynika, że 36-letni obywatel Tadżykistanu, kierujący toyotą corolla, jadący od Al. KEN w kierunku ul. Sikorskiego, dojeżdżając do skrzyżowania z Al. Wilanowską, zignorował czerwone światło emitowane przez sygnalizator wjechał na skrzyżowanie, zderzając się z jadącym prawidłowo pojazdem marki fiat punto, którym kierował 58-latek. W wyniku zderzenia kierowca fiata poniósł śmierć na miejscu.

Badanie 36-latka wykazało, że był on pod działaniem środków odurzających. Został zatrzymany. O jego dalszym losie będzie decydował prokurator i sąd.

Policjanci i przeprowadzili oględziny zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków w celu ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c