Policja szuka świadków wypadku. Dwójka dzieci nadal w ciężkim stanie przebywa w szpitalu

Policja prosi o kontakt świadków wypadku w Żyrardowie i podaje pierwsze ustalenia. Prokuratura natomiast wszczyna śledztwo. Stan zdrowia dzieci nadal jest określany jako ciężki.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 74-letni mieszkaniec Żyrardowa podczas prowadzenia samochodu nie zauważył pieszych znajdujących się na pasach.

35-letnia kobieta została przetransportowana do Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie. 3-letni chłopiec oraz jego 10 – letnia siostra w stanie ciężkim przy pomocy śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zostali przetransportowani do szpitali w Warszawie. Kierowca podczas zdarzenia był trzeźwy. W chwili obecnej śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Żyrardowie – podaje sierż. Monika Helińska z KPP w Żyrardowie.

Jednocześnie policja poszukuje świadków wypadku. Każdy kto widział to zdarzenie proszony jest o kontakt z prowadzącym postępowanie mł. asp. Dariuszem Tomaszewskim z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie tel: 46/858 22 34 lub z dyżurnym jednostki tel: 46/858 21 00.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c