Symulator, alkogogle, fotografie w radiowozie i konkursy z nagrodami. Policja zaprasza na Mikołajki!

„Chcemy pokazać naszą pracę i sprzęt z jakiego korzystamy w codziennej służbie. Będą urządzenia do badania trzeźwości i prędkości. Każdy będzie mógł wsiąść do radiowozu i na motocykl i poczuć się jak policjant.” – piszą policjanci i zapraszają na nietypowe Mikołajki.

Fot. Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie

Fot. Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie

W niedzielę 6 grudnia z okazji Mikołajek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji zapraszają do swojej siedziby przy ul. Karolkowej 46. Będzie można zobaczyć salę profilaktyki i wziąć udział w konkursach z nagrodami. Konkursy są przewidziane zarówno dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych, a także seniorów. Będzie można spróbować swoich sił na symulatorze jazdy i przejść tor przeszkód w alkogoglach. Każdy będzie mógł usiąć za kierownicą radiowozu, a jeśli pogoda pozwoli to również na motocyklu. Będzie można zbadać swoją trzeźwość i (prawdopodobnie) sprawdzić jak działają urządzenia do mierzenia prędkości. Obiecujemy dobrą zabawę, postaramy się, aby każdy wyszedł z upominkiem (zwłaszcza najmłodsi!)

„Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w dniu 6 grudnia w godz. 10.00 – 14.00 do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Karolkowej 46 i udziału w nietypowych Mikołajkach. Mamy trochę nagród do rozdania: dla najmłodszych, starszych i najstarszych.” – piszą funkcjonariusze z Wydziału ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.