Policja zatrzymała 40-letniego… listonosza

Policjanci z Wilanowa zatrzymani listonosza jednego z bialskich urzędów pocztowych. Mężczyzna podejrzewany jest o ukrycie przesyłek pocztowych, które miały trafić do różnych osób. Porzucone w znacznej ilości przesyłki pocztowe leżał w zaroślach w pobliżu przejazdu kolejowego.

Fot. KSP

Fot. KSP

Wilanowscy policjanci ustalili, że 40-latek, będący listonoszem w jednym z miejscowych urzędów pocztowych, w godzinach porannych pobrał skrzynkę z przesyłkami i listami do rozniesienia z urzędu. Miał je dostarczyć różnym osobom. W miniona środę w godzinach południowych policjanci zostali powiadomieni telefonicznie przez anonimową osobę, że w rejonie przejazdu kolejowego w zaroślach ujawniono porzucone w dużej ilości przesyłki pocztowe.

Wezwani na miejsce policjanci przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli skrzynkę z listami. Szybko ustalono, też listy te zostały wyrzucone na początku czerwca tego roku, a związek ze sprawa ma 40-letni mężczyzna. Został on zatrzymany i trafiło do komisariatu policji. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut ukrycia dokumentów. Za ten czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c